KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16292091
nr 1629 2091
Bodil Halvarson. Komposition. Signerad, daterad 2000. Olja på pannå, 30x33, oramad
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 juni 2024
kl 20:04:13
12/6 23:07:45
17 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer